STAF PENTADBIRAN

Pegawai Tadbir(N44)


Cik Azura binti Mat Said

azurams@upsi.edu.my

Pegawai Tadbir (N41)


En. Mohd Azraai bin Arifin

azraai@upsi.edu.my

Setiausaha (N29)


Pn. Nik Hazwani Faten bin Nik Kamaruddin

nikhazwani@upsi.edu.my

Penolong Pegawai Tadbir
N29


Pn. Norlaila binti Kamarudin

laila@upsi.edu.my

Penolong Jurutera (Elektronik)
JA29


En. Nushaimin bin Basharudin

nushaimin@upsi.edu.my

Penolong Jurutera (Elektronik)
JA29


En. Zafarul Alwi bin Abdullah Zawawi

zafarul@upsi.edu.my

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29



Norhidayah binti Abu Hassan

norhidayah@ict.upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N26



En. Mohd Faizall bin Daud

faizall@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N26


Pn. Jamilah binti Abd rahman

jamilah@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N22


En. Mohd Zaki bin Mat Nor

zaki@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N22


En. Shamsul Razman bin Mohammed Isa

srazman@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir (Kewangan)
N22


Pn. Husahida binti Mohamed Husin

husahida@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N22


Pn. Norzaiti binti Samsudin

norzaiti@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N22


Pn. Norlida binti Hamid@Ahmad

norlida@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N19


Cik Norzalida binti Bahtiar

norzalida@upsi.edu.my

Pembantu Tadbir N19


En. Shahril Fitri bin Zailani

shahrilfitri@upsi.edu.my

SPKU 19


Cik Maryamul Adzra' binti Mohamad Fadzli

maryamul@upsi.edu.my

SPKU 19


Cik Siti Nur Idayu binti Mohammad Ghazali

sitinuridayu@upsi.edu.my

SPKU 19


Cik Nur Alia Syahirah Binti Zahari

nuralia@upsi.edu.my

Pembantu Operasi N11


En. Mohamad Sarwat bin Besiar Ahmet

sarwat@upsi.edu.my